sanji
20 بهمن 1401 - 11:25

برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی در گالری مهر پردیس سینما آزادی بیجار

بیجار- همزمان با ایام دهه مبارک فجر و با مشارکت هنرمندان بیجاری، نمایشگاه هنرهای تجسمی دختران اندیشه در گالری مهر پردیس سینما آزادی این شهر دایر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، چهارشنبه شب و با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه و جمعی از مدیران ادارات نمایشگاه هنرهای تجسمی دانش آموزان هنرستان اندیشه بیجار در سالن شماره یک پردیس سینما آزادی بیجار افتتاح شد.

در این نمایشگاه که ۱۰۰ اثر هنری ارائه شده، آثاری همچون سیاه قلم و نقاشی با تکنیک رنگ روغن و آبرنگ گرافیک، ویترای و طلاکوب در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

رئیس حوزه هنری شهرستان بیجار در حاشیه برپایی این نمایشگاه اظهار داشت: این نمایشگاه به منظور آشنایی دانش آموزان مقاطع راهنمایی با حرفه‌های هنری همچون گرافیک، رنگ روغن، تکنیک‌های خلق اثر با مداد رنگی و آبرنگ برای انتخاب رشته و همچنین بروز استعدادهای هنری سایر هنرجویان این رشته‌ها دایر شده است.

سید عبدالرضا خضری افزود: آثار برگزیده این نمایشگاه اعم از سیاه قلم. رنگ روغن آبرنگ و نقاشی با سبک واقع گرایی می‌باشد.

وی گفت: با توجه به فرا رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی از دانش آموزان مقطع دبیرستان و یا در مقاطع مختلف تحصیلی و همچنین سایر ادارات از این نمایشگاه بازدید می‌کنند، تا با این نوع از هنرهای تجسمی آشناتر شوند.

این نمایشگاه در طول ایام مبارک دهه فجر همه روزه صبح‌ها از ساعت ۹ الی ۱۳ و ۱۵ الی ۲۱ عصر پذیرای علاقه مندان است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1029186