sanji
21 دی 1401 - 16:14

رژیم صهیونیستی شبانه روز رصد می شود/ هشدار درباره اقدامات بن گویر

سخنگوی جنبش حماس با بیان اینکه نبرد دفاع از مسجد الاقصی و اسرای فلسطینی بی سابقه خواهد بود، تأکید کرد که مسئولیت عواقب اقدامات تحریک آمیز بن گویر متوجه رژیم صهیونیستی است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش حماس ضمن حضور در تجمعی که مقابل مقر سازمان ملل در نوار غزه برگزار شد، گفت: پرونده اسرای قهرمان فلسطینی دربند رژیم صهیونیستی مسئله اصلی و در صدر اولویت‌های جنبش حماس قرار دارد و ملت و مقاومت فلسطین آماده حمایت و پشتیبانی از اسرای خود در هر مبارزه و کارزاری هستند.

بر اساس این گزارش، حازم قاسم در ادامه سخنانش افزود: حماس و همه فرزندان ملت فلسطین و مقاومت آن، به صورت شبانه روزی در حال رصد رفتارهای رژیم اشغالگر در قبال اسرا هستند. ما به رژیم اشغالگر هشدار می‌دهیم که نبرد دفاع از مسجد الاقصی و اسرای فلسطینی با تمام نمونه‌ها و موارد گذشته تفاوت خواهد داشت.

سخنگوی حماس در بخش دیگری از سخنان خود تأکید کرد که مسئولیت عواقب خطرناک اظهارات و اقدامات تحریک آمیز «ایتمار بن گویر» وزیر افراطی رژیم صهیونیستی ضد مسجد الاقصی و اسرای فلسطینی دربند به عهده تل آویو است و این عواقب کل منطقه را در برخواهد گرفت.

منبع: مهر
شناسه خبر: 970751