sanji
03 بهمن 1401 - 16:06

دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهاست

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است و باید از این بستر برای اطلاع رسانی و روشنگری استفاده کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان؛ در آستانه دهه فجر جلسه قرارگاه فرهنگی و رسانه‌ای صبح امروز با حضور عباس بابایی، معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان و جمعی از مسوولین و اصحاب رسانه در سالن جلسات فرماندهی سپاه استان زنجان برگزار شد.
در این جلسه معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان ضمن عرض تبریک به مناسبت حلول ماه رجب و ولادت امام محمد باقر (ع) با بیان اینکه در آستانه فرارسیدن دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم، اظهار داشت: در اتفاقات اخیر شاهد آن بودیم دشمن با تمام توان و ظرفیت خود برای برهم زدن آرامش ملت ایران وارد میدان شد و این مردم هوشیار و با بصیرت از فتنه‌های دشمن آگاه و صف خود را از دشمن جدا کردند.
بابایی با اشاره به اینکه در حوادث اخیر درصد قابل توجهی از فضای مجازی در دست دشمن بود، گفت: در چنین شرایطی دشمن با شکست مواجه شد و مردم غیور ایران از انقلاب خود دفاع کردند.
معاون هماهنگ کننده سپاه استان زنجان با تاکید براینکه امسال دهه فجر متفاوت‌تر از سال‌های گذشته است و ویژگی خاصی دارد، عنوان کرد: دشمن اخیرا درصدد ایجاد موج و تکانه‌هایی علیه انقلاب بود که خوشبختانه نتوانست به اهداف شوم خود برسد.
وی با بیان اینکه راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن ماه مهر تایید برای حمایت از انقلاب، ولایت و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل(ره) است، گفت: امروز مهمترین و اصلی‌ترین وظیفه رسانه‌ها نشان دادن اقدامات، موفقیت‌ها و پیشرفت‌های روز افزون انقلاب بزرگ اسلامی است.
بابایی با بیان اینکه امروز در حال جنگ به روش نرم هستیم و دشمن با جنگ ترکیبی و شناختی به میدان آمده است، افزود: رسانه‌ها در خط مقدم قرار دارند و باید با تمام ظرفیت برای اطلاع رسانی و گفتن وقایع و حقایق اهتمام نمایند.
وی با اشاره به اینکه جنگ،جنگ رسانه‌ای است و مدیریت رسانه بسیار مهم است، عنوان کرد: امروز امید آفرینی در جامعه حائز اهمیت است و باید طرفداران و حامیان انقلاب اسلامی که بی نظیر و کثیر هستند را پای کار بیاوریم.
معاون هماهنگ کننده سپاه استان زنجان با اشاره به اینکه دهه فجر امسال با سه رویکرد امیدآفرینی، جهاد خدمت‌رسانی و جهاد تبیین برگزار می شود، تصریح کرد: دهه فجر بهترین فرصت و بستر برای جهاد تبیین است که مقام معظم رهبری براین موضوع تاکید دارند و می‌توان از این ظرفیت استفاده کرد.
بابایی با بیان اینکه شاهد برخی مشکلات و گلایه مندی هایی در جامعه هستیم که به حق است، خاطر نشان کرد: خوشبختانه این دولت انقلابی با تمام توان در حال تلاش برای حل این مشکلات است و نمیتوان عملکرد مثبت دولت را نادیده گرفت و دشمن متوجه این موفقیت ها شده است و این اتفاقات اخیر نشان دهنده ترس دشمن از ایران قوی است.
پایان پیام/۷۳۰۲۱

منبع: فارس
شناسه خبر: 993095